مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی سبزتدریس - انتخاب رشته،مشاوره تحصیلی،کنکور،ارشد

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی سبزتدریس - انتخاب رشته،مشاوره تحصیلی،کنکور،ارشد

مشاوره تحصیلی کنکور کارشناسی ارشد دکتری علمی کاربردی پیام نور انتخاب رشته نظام وظیفه معافیت امریه تیزهوشان منابع

پیوندها

اعلام نتایج کنکور سراسری 96

چهارشنبه, ۴ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۱۷ ق.ظ

اعلام نتایج کنکور سراسری 96

اعلام نتایج کنکور سراسری 96

اعلام نتایج کنکور سراسری 96

برای کسب هرگونه اطلاعات درباره اعلام نتایج کنکور سراسری 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

از حال و هوای آزمون سراسری که می گذریم به اضطراب بزرگتری می رسیم به نام اعلام نتایج کنکور سراسری 96 . در روز های پس از کنکور داوطلبان و یا به اصطلاح رایج کنکوری ها دغدغه ای دارند که شاید برای خیلی ها خواب و خوراکشان را نیز گرفته  باشد.  اما کنکوری های عزیز بهتر است نگران نباشید و با آرامش خاطر در انتظار نتایج آزمون بمانید زیرا که پس از آن که زمان دقیق نتایج جلوتر اعلام شد طبق گزارشات حدود 79 درصد داوطلبان می توانند وارد دانشگاه بشوند. اینکه چگونه بر اضطراب خود غلبه نماییم را در پایان توضیح مختصری ارائه خواهیم نمود.

در ابتدا لازم است در باره کنکور 96 اطلاعاتی داشته باشید . کنکور سال 1396 با ثبت نام 930 هزار نفر برگزار می شود و همچننی 59 درصد شرکت کنندگاه خانم ها و 41 درصد آن ها آقایان می باشند و همچنین خوب است بدانید که ظرفیتی که برای دانشگاه ها در سال 96 نظر گرفته شده است  740 هزار نفر می باشد. در ادامه شما می توانید  زمان اعلام نتایج کنکور سراسری 96 و نحوه مشاهده اعلام نتایج کنکور سراسری 96 و همچنین راه کارهایی را برای کاهش اضطراب خود مطالعه نمایید. برای رسیدن به پاسخ سوالات خود لطفا تا پایان مقاله ما را همراهی نمایید.

 

نحوه مشاهده نتایج کنکور سراسری 96

شما داوطلبان توجه داشته باشید که برای مشاهده نتایج کنکور خود به سه طریق می توانید اطلاعات خود را وارد و نتایج را مشاهده نمایید. در ادامه ما سعی نموده ایم هر سه طریق را به صورت واضحی توضیح دهیم تا شما بتوانید به راحتی  از نتایج آزمون خودمطلع شوید

در ابتدا لازم است بدانید که برای مشاهده اعلام نتایج بایستی به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. شما پس از وارد شدن در سایت در سمت راست صفحه روی لینک سراسری کلیک نموده و سپس روی لینکی با این عنوان کارنامه اولیه آزمون سراسری 96 وارد شده و سپس صفحه ای برایتان باز می شود که در این صفحه شما می توانید به سه روش اطلاعات خود را وراد نموده و نتایج را مشاهده نمایید.

روش اول : شما داوطلبان می توانید در این روش  با وارد نمودن شماره داوطلبی ، شماره شناسنامه و سال تولد  کارنامه کنکور سراسری 96 خود را مشاهده نمایید. دقت داشته باشید که شماره داوطلبی خود را می توانید هم در کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96 و هم بر روی صندلی آزمون خود مشاهده نمایید.

روش دوم : در این روش شما علاوه بر اطلاعات شخصی خود نیازمند در دست داشتن شماره پرونده و کد رهگیری می باشید. برای مشاهده کد رهگیری و شماره پرونده به رسید ثبت نام کنکور سراسری خود مراجعه نموده . با واردکردن آن ها نتایج را مشاهده نمایید.

روش سوم : داوطلبانی که کد رهگیری خود را در دست ندارند می توانند از این روش با استفاده از شماره پرونده ، شماره سریال ثبت نام و اطلاعات شخصی نتایج را مشاهده نمایند. توجه داشته باشید که منظور از شماره سریال همان سریال کارت اعتباری است که در زمان ثبت نام خریداری نموده اید.

با وارد نمودن هر یکی از این اطلاعات خواسته شده در سه روش می توانید از اعلام نتایج کنکور سراسری 96 مطلع شوید و امید است که جز آن 79 درصد داوطلبان باشید. اما سوالی که این جا وجود دارد و بارها از مشاوران ما پرسیده شده این است که اگر داوطلبی هیچکدام از این اطلاعات خواسته شده را نداشته باشد چگونه باید نتایج کنکور سراسری خود را مشاهده نماید؟ 

در پاسخ به این سوال بایستی بگوییم که اگر هیچکدام از اطلاعات ثبت نام که شامل شماره سریال ، شماره پرونده ، کد رهگیری ، شماره داوطلبی را در دسترس خود ندارید می توانید با مراجعه به سایت سازمان سنجش در قسمت پاسخگویی یک حساب کاربری ایجاد نموده و درخواست و درخواست بازیابی شماره پرونده و داوطلبی خود را بدهید. و در همان زمان سیستم پاسخگویی سازمان سنجش به صورت آنلاین شماره داوطلبی و شماره پرونده شما را نمایش می دهد و شما پس از دریافت آن می توانید اطلاعات خود را در قسمتی که عنوان کردیم وارد نموده و نتایج کنکور سراسری حود را مشاهده نمایید. چنانچه در هنگام مشاهده کارنامه اولیه خود و یا زمانی که می خواهید حساب کاربری برای خود در قسمت پاسخگویی ایجاد نمایید برایتان پیش آمد می توایند با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نموده و از راهنمایی آن ها بهره مند گردید.

 

تاریخ اعلام نتایج کنکور سراسری 96

تاریخ برگزاری کنکور سراسری 96 در 14 و 15 تیرماه با شرکت 929 هزار و 791 متقاضی می باشد. پس از برگزاری کنکور سراسری در هر سال تمامی شرکت کنندگان به دنبال زمان اعلام نتایج کنکور سراسری می باشند . در این باره بایستی بگوییم که نتایج کنکور سراسری 96 در نیمه دوم مردادماه اعلام می شود. همچنین داوطلبان پس از مشاهده نتایج اولیه در صورت مجاز شدن می توانند در انتخاب رشته کنکور سراسری 96 که تقریبا زمان آن یک هفته پس از اعلام نتایج کنکور سراسری می باشد شرکت نمایند.

همچنین اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری نیز در اوایل شهریور ماه بر روی سایت قرار می گیرد و داوطلبانی که در این مرحله نیز قبول شده اند بایستی به صورت حضوری به دانشگاه پذیرفته شده مراجعه و نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. توجه داشته باشید که چنانچه در اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری مجاز به انتخاب رشته نشدید می توایند در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96  و یا تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 بار دیگر شرکت کرده و فرصتی دیگر که در اختیارتان هست استفاده نمایید.

تا زمان اعلام نتایج کنکور چگونه اضطراب خود را کنترل کنیم 

هر چقد که به روز کنکور نزدیکتر می شویم اضطراب و استرس تمام وجود داوطلبان را فرا می گیرد و در این ماراتن کنکور بسیاری هستند که از میزان استرس شاید در جلسه کنکور هم نتوانند به سوالات به خوبی پاسخ دهند. بعد از گذشت از این مرحله نفسگیر آزمون سراسری نوبت به انتظار برای اعلام نتایج کنکور سراسری می رسد و داوطلبان در جستجوی زمان دقیق اعلام نتایج کنکور و یا حتی بسیاری هستند نمونه کارنامه های سال های قبل رشته ی مورد علاقه خود را جستجو می نمایند . برخی هم امیدوارند و به دنبال چگونگی انتخاب رشته و دانشگاه های معتبر می گردند. در هر حال پس از برگزاری کنکور دوران خلاصی داوطلبان نمیرسد و شاید بهتر باشد بگوییم تا زمانی که نتایج کنکور به گوششان نرسد آب خوش از گلویشان پایین نمیرود. در همین قسمت چند نکته ای که می توانید رعایت کنید تا بر اضطراب خود فارغ آیید و با ذهنی آسوده به انتظار نتایج بنشینید را برایتان عنوان نموده ایم. 

  • در ابتدا لازم است بگوییم که این اضطراب ها و نگرانی ها تا حدودی طبیعی است و یک انسان سالم بایستی کمی اضطراب را در دورن خود تجربه نماید اما اگر اجازه بدهید این اضطراب به مدت طولانی سراسری وجودتان را فرا بگیرد آن زمان است که ممکن است دچار مشکل شوید.
  • نکته ی مهم دیگری که بایستی توجه داشته باشید این است که قبول نشدن در کنکور سراسری و یا در دانشگاه و رشته ی ای که مورد علاقه تان است به دلیل بی استعداد بودن ویا کم مطالعه کردن شما نمی باشد . بایستی این مسئله را قبول کنید که به دلیل ظرفیت کم دانشگاه هاست که نتوانستید قبول شوید و یا در دانشگاه مورد علاقه تان درس بخوانید.
  • شما داوطلبانی که اضطراب بسیاری دارید می توانید با یک مشاور تحصیلی صحبت نموده و از او بخواهید که رتبه تقریبی شما را تخمین بزند.
  • یکی دیگر از مواردی که می توانید اضطراب خود را کنترل کرده و پیش از اعلام نتایج تا حدودی از نتایج اولیه خود مطلع شوید  استفاده از نرم افزار های انتخاب رشته کنکور سراسری که در سازمان سنجش ارائه شده است استفاده نمایید. نرم افزار انتخاب رشته نوعی انتخاب رشته غیر حضوری است که داوطلبان می توانند امکان قبولی خود را در رشته مورد علاقه خود بسنجند. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در زمینه نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری کسب نمایید می توانید  بر روی لینک نرم افزار انتخاب رشته کنکور کلیک کرده و مطالعه نمایید.

 

برای کسب هرگونه اطلاعات درباره اعلام نتایج کنکور سراسری 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید. شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

منبع: اعلام نتایج کنکور سراسری 96
مشاوره تحصیلی - سبزتدریس - تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96  - تاثیر معدل در کنکور 96 - انصراف از تحصیل - انصراف از دانشگاهتعهد خدمت - مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد بهترین آزمون آزمایشی - مقایسه آزمون های آزمایشی  - برنامه ریزی تیزهوشان - پیراپزشکی بدون کنکور - پزشکی بدون کنکور - بهترین کتاب های کمک درسی کنکور - کارنامه سبز چیست - اعتراض به نتایج کنکور آزاد - رتبه قبولی رشته های دانشگاه آزاد - رتبه قبولی دانشگاه آزاد - رتبه قبولی پرستاری - تغییر رشته در مقطع کارشناسی ارشد - امریه سربازی - نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 95 - شهریه دانشگاه پردیس - مشاوره کنکور 96 - انتقالی در دانشگاه آزاد - تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 - تحصیل پزشکی در خارج از کشور - رتبه قبولی مامایی 95 - رتبه قبولی پزشکی 95 - شرایط تحصیل در دانشگاه های پردیس - امریه آموزش و پرورش - امریه شرکت نفت 95 - شیمی دارویی به داروسازی - سهمیه بومی گزینی - ثبت نام کنکور آزاد 96 - ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 96 - اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 - رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 - دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 95 - تاثیر سهمیه بسیج در کنکور سراسری و آزاد - مدارس برتر تهران - امریه خاتم الانبیا - منابع کنکور انسانی - مشاوره تحصیلی تلفنی - تدریس خصوصی عربی - تدریس خصوصی در اسلامشهر - مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد - ثبت نام آزمون تیزهوشان 96 – 97 - انتخاب رشته کنکور سراسری 96 - انتخاب رشته کنکور 96 - شهریه دانشگاه آزاد - سوالات مصاحبه حضوری گزینش آموزش و پرورش - برنامه ریزی کنکور - تفاوت بدون کنکور و با کنکور دانشگاه آزاد - کارشناسی ارشد بدون آزمون-تحصیل همزمان با خدمت سربازی - کارنامه آخرین فرد قبولی ، رتبه قبولی در 3 رشته پزشکی ، دندان پزشکی و داروسازی - کارنامه آخرین رتبه قبولی رشته داروسازی دانشگاه آزاد و سراسری 95 – 96 - کارنامه آخرین رتبه قبولی پزشکی سراسری سال 95 – 96 - اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96-97 - شرایط تحصیل مجدد پزشکی - پیرا پزشکی بدون کنکور 96 - مشاوره تلفنی کنکور - مشاوره تحصیلی آنلاین - بهترین دی وی دی های کنکور - کنکور هنر 96 -شرایط ثبت نام کنکور سراسری 96 - مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری - مشاوره تحصیلی حرفه ای - مشاوره تحصیلی دکتری - انتخاب رشته کنکور آزاد 96 - ثبت نام آزمون نمونه دولتی 96 – 97 - مصاحبه دکتری سراسری 96  - مشاوره انتخاب رشته کنکور 96 - کنکور انسانی 96کنکور ریاضی 96 - کنکور تجربی 96 - میزان تاثیر سهمیه ها در کنکور سراسری و آزاد - اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 96 – 97 - حذفیات کنکور 96 - تفاوت دوره های تمام وقت و پاره وقت دانشگاه آزاد - برنامه ریزی کنکور 97 - شرایط تحصیل در مالزی - جمع بندی کنکور 96 - شرایط تحصیل در اتریش - شرایط تحصیل در نروژ - شرایط تحصیل در فرانسه - شرایط تحصیل در انگلستان - راهنمای ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی - نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی ----  شرایط تحصیل در ایتالیا - شرایط تحصیل در سوئیس - شرایط تحصیل در سوئد - شرایط تحصیل در آمریکا - شرایط تحصیل در کانادا - شرایط تحصیل در ژاپن - ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 96 – 97 - مشاوره تحصیلی رایگان - کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 96 - انتخاب رشته دکتری سراسری 96 -- انتخاب رشته دکتری آزاد 96کانال تلگرام مشاوره تحصیلی - تاریخ برگزاری کنکور سراسری 96 - شرایط تحصیل در روسیه - شرایط تحصیل در هلند - شرایط تحصیل در برزیل - بهترین منابع کنکور 97 - انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد 96 - مشاوره انتخاب رشته دکتری - اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی استان تهران 96 – 97 - برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد 97 - شرایط تحصیل در اسپانیا - برنامه ریزی کنکور تجربی 97 - شرایط تحصیل در قبرس - حداقل درصد و کارنامه آخرین رتبه قبولی رشته داروسازی دانشگاه دولتی 95 – 96 - پرستاری بدون کنکور - حداقل درصد و کارنامه آخرین رتبه قبولی رشته فیزیوتراپی دانشگاه دولتی 95 – 96 - حداقل درصد و کارنامه آخرین رتبه قبولی رشته شنوایی شناسی دانشگاه دولتی 95 – 96 - حداقل درصد و کارنامه آخرین رتبه قبولی رشته کار درمانی دانشگاه دولتی 95 – 96 - حداقل درصد و کارنامه آخرین رتبه قبولی رشته علوم تغذیه دانشگاه دولتی 95 – 96 - حداقل درصد و کارنامه آخرین رتبه قبولی رشته بهداشت حرفه ای دانشگاه دولتی 95 – 96 - حداقل درصد و کارنامه آخرین رتبه قبولی رشته مهندسی عمران دانشگاه دولتی 95 – 96 - حداقل درصد و کارنامه آخرین رتبه قبولی رشته حقوق دانشگاه دولتی 95 – 96 - حداقل درصد و کارنامه آخرین رتبه قبولی رشته مهندسی معماری دانشگاه دولتی 95 – 96 - منابع آزمون کارشناسی ارشد رشته مهندسی نقشه برداری دانشگاه سراسری و آزاد 96 - شرایط تحصیل در اوکراین - پزشکی بدون کنکور - حداقل درصد و کارنامه آخرین رتبه قبولی رشته مهندسی مکانیک دانشگاه دولتی 95 – 96 - شرایط تحصیل در بلژیک -  شرایط تحصیل در دانمارک - شرایط تحصیل در لهستان - دندانپزشکی بدون کنکور - برنامه ریزی کنکور انسانی 97 - برنامه ریزی کنکور ریاضی 97 - انتخاب رشته کنکور 96 - اعلام نتایج آزمون دکتری 96 – 97 - انتخاب رشته ارشد 96 - امریه سربازی 96 - انتخاب رشته کنکور تجربی 96 - انتخاب رشته کنکور سراسری 96  - حداقل درصد و کارنامه آخرین رتبه قبولی رشته بینایی سنجی دانشگاه دولتی 95 – 96 - حداقل درصد و کارنامه آخرین رتبه قبولی رشته اتاق عمل دانشگاه دولتی 95 – 96 - ثبت نام دانشگاه آزاد 96 - ثبت نام دانشگاه آزاد - شهریه دانشگاه پیام نور 96 - ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد - ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد - لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 96لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد - لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد - ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی - لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96 - ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی -شهریه دانشگاه علمی کاربردی 96 – 97 - ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی -ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 96 - منابع کنکور هنر 96 - ثبت نام دانشگاه پیام نور 96 - ثبت نام دانشگاه پیام نور - ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور - لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور - لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی - لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی -- انتخاب رشته کنکور انسانی 96 - نرم افزار انتخاب رشته کنکور 96 - امریه سپاه 96 - نرم افزار انتخاب رشته مجازی -- انتخاب رشته کنکور ریاضی 96 - منابع کنکور ریاضی 97 - اعلام نتایج کنکور ارشد 96 - امریه شهرداری 96 - امریه وزارت دفاع 96 - انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 - اعلام نتایج کنکور ارشد 96 - منابع کنکور انسانی 97 - ترمیم معدل برای کنکور 96 - کارت آزمون نمونه دولتی 96 - شرایط استخدام سرباز معلم 96 - تحصیل پزشکی در اتریش - تحصیل پزشکی در آلمان - انتخاب رشته کنکور 96 در استان تهران - اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی 96 – 97 - اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان 96 – 97 - شرایط پذیرش دانشگاه تربیت معلم 96 – 97 - ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96 - شرایط پذیرش دکتری بدون آزمون - ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96 - ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 - شرایط معافیت پزشکی سربازی 96 - میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی - لیست ارگان های امریه سربازی 96 - انتخاب رشته نهم به دهم - ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 - مشاوره امریه سربازی - مشاوره نظام وظیفه - میزان شهریه دانشگاه شبانه 96 - میزان شهریه دانشگاه غیرانتفاعی 96 - شهریه دانشگاه پیام نور 96 کارشناسی ارشد و دکتری - میزان شهریه دانشگاه غیرانتفاعی - میزان شهریه دانشگاه شبانه - کارنامه و رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد 95 – 96 - کارنامه و رتبه قبولی رشته حسابداری دانشگاه آزاد 95 – 96 - کارنامه و رتبه قبولی رشته روانشناسی دانشگاه آزاد 95 – 96 - کارنامه و رتبه قبولی رشته مدیریت دانشگاه ازاد 95 – 96 - کارنامه و رتبه قبولی رشته اتاق عمل دانشگاه آزاد 95 – 96 - کارنامه و رتبه قبولی هوشبری دانشگاه آزاد 96 – 95 -  کارنامه و رتبه قبولی مامایی دانشگاه آزاد 95 – 96 - ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 96 - کارنامه و رتبه قبولی داروسازی دانشگاه آزاد 95 – 96 - کارنامه و رتبه قبولی پرستاری دانشگاه آزاد 95 – 96 - کارنامه و رتبه قبولی دانشگاه تربیت معلم 95 – 96 - مشاوره کنکور 97 - نتایج مصاحبه دکتری سراسری 96 - نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد 96 - ثبت نام مدارس شاهد 96 – 97 - میزان تاثیر معدل در کنکور 97 - ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 97 - ثبت نام کنکور سراسری 97 - ثبت نام آزمون تیزهوشان 97 – 98 - ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 97 – 98 -

  • موافقین ۰ مخالفین ۰
  • ۹۶/۰۵/۰۴
  • ۱۰۳ نمایش
  • محمد عباسی

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی